Deze website maakt gebruik van cookies
Wij maken op onze website gebruik van cookies. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze cookieverklaring.
×
  • Figuren_6
  • Figuren_8
  • Figuren_3
  • Andorra
  • Figuren_4
  • Figuren_7
  • Figuren_9
  • Figuren_11

Afgevaardigden en reisleiders

 

Brussel

Kantoor Brussel
Barastraat 87- 1070 Anderlecht
Tel: 02/522 88 90
E-mail: info@dts-otc.be

Regio Brabant

MAUHIN Roland
Rue Arthur Masson 5 - 1341 Ottignies-L.L.N
Tel: 010.61 51 33
GSM: 0471.11 33 87
E-mail: roland.mauhin@dts-otc.be

VERMEIR Marcel
Trompstraat 7 A - 1502 Lembeek
Tel: 02.361 08 86
GSM: 0476.74 16 14
E-mail: marcel.vermeir@skynet.be

LEGEIN Henriette
Av.des Oies 13 - 1640 Rode St.Genèse
Tel: 02.381 03 00
GSM: 0485.39 99 37
hlegein@rocketmail.com

DE COOMAN Willy
Terlostraat 67 - 1755 Gooik
Tel: 054.56 70 41
GSM: 0498.76 65 74
willy.de.cooman@telenet.be

JACQUES Alain
Bremtstraat 43 - 1790 Affligem
Tel: 053.39 42 27
GSM: 0478.52 40 98
alain.jacques@telenet.be

MICHIELS Jos
Druivenlaan 7 - 3090 Overijse
Tel: 02.687 89 69
GSM: 0478.88 67 97
jos.michiels@dts-otc.be

Regio Antwerpen & Limburg

BOETS Hermandine
G. Deschachtstraat, 60 - 2860 Sint-Katelijne-Waver
Tel: 015.31 77 60
GSM: 0474.21 03 54
E-mail: didine.boets@skynet.be

VAN LEUVEN Eddy
Molenstraat 62 - 2940 Stabroek-Hoevenen
Tel: 03.665 27 09
GSM: 0473.50 06 84
E-mail: eddy.van.leuven@telenet.be

DE GREEF Edward
Bergstraat 69 - 3500 Hasselt
Tel: 011.27 21 97
GSM: 0494.57 00 69
E-mail: edward.degreef@telenet.be

WIJNEN Eduard
Zuurbeemdlaan 1 - 3740 Bilzen
Tel: 089.20 42 95
GSM: 0474.20.47.03
eddy.wijnen@gmail.com

Regio Luik & Namen & Luxemburg & Henegouwen

COMPERE Valérie
Rue Jules Spinhayer 21 - 4800 Verviers
Tel: 087.37 72 18
GSM: 0478.43 02 29
E-mail: valcompere@gmail.com

HANNECART Marc
Rue Warloche 24 - 7911 Buissenal
Tel: 
GSM: 0495.75 94 19
E-mail: marc.hannecart@dts-otc.be

CONSTANT Robert
Avenue Reine Astrid 177 bte2 - 4802 HEUSY
Tel: 087.33 75 32
GSM: 0497.57 05 52
E-mail: robert.constant@tvcablenet.be

Regio Oost & West Vlaanderen

SPRIET Luc
Nachtegaallaan 3 - 8750 Wingene
Tel:
GSM: 0471 86 73 11
E-mail: luc.spriet@telenet.be

ROUSSEEUW Fernand
Treinstraat 15 - 9031 Drongen
Tel: 09.227 25 46
GSM: 0472.71 57 99
E-mail: rousalm@outlook.be

VERHOLEN Willy
Veldstraat 28 - 9230 Wetteren
Tel: 09.368 18 13
GSM:
E-mail: willy.verholen@skynet.be

VAN DER STOCKT Ernst
Wilgenpark 5 - 9290 Berlare/Overmere
Tel: 09.367 98 80
GSM: 0474.75 99 60
E-mail: evds.mm@gmail.com

DE WINDT Toon
Lange Nieuwstraat 113 - 9420 Erondegem
Tel: 053. 80 54 73
GSM:
E-mail: toondewindt@hotmail.com

TRONCQUO Patrick
Burg.'t Kintlaan 52 - 9473 Denderleeuw
Tel: 053.66 18 17
GSM: 0479. 86 12 10
E-mail: patt20141@gmail.com

DE CLERCQ Hilde
Acacialaan 34 - 9620 Zottegem
Tel:
GSM: 0479.86 19 88
E-mail: de.clercq.hilde@telenet.be

ROLLE Roger
Borstekouterstraat 100 - 9630 Zwalm
Tel: 055.49 88 23
GSM: 0473.35 56 22
E-mail: roger.rolle@telenet.be

VAN WYMEERSCH Georges
Watermolenstraat 49 - 9660 Brakel
Tel: 055.42 34 10
GSM: 0472.99 69 65
E-mail: georges.vw@hotmail.com

BRACKMAN Ingrid
Houte 42A - 9860 Balegem
Tel: 09.362 75 12
GSM: 0476.40 85 20
E-mail: ingrid.brackman@dts-otc.be

CHABERT Roland
Vuurkruisersstr. 11 bus A207 - 9400 Ninove
Tel:
GSM: 0472.44 88 97
roland.chabert@telenet.be

DE GEEST Greta
Stationsstraat 78A - 9190 Kemzeke
Tel:
GSM: 0477.48 83 68
E-mail: retadegeest@hotmail.com